Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar lietuviai yra patys didžiausi chamai pasaulyje?

01.15 Šeštadienis 12:00
Milda Matulaitytė-Feldhausen

Su laidų kūrėju ir prodiuseriumi, keliautoju Mantu Bertuliu „Labas, Milda!“ laidoje kalbėsime apie chamizmą. „TAIP!“ į klausimą ar lietuviai yra chamiškiausi pasaulyje, atsakys Mantas. „Ir vis tik nėra jau taip blogai, palyginus su...“ toliau svarstys keliautojas.

Ar jūs atkreipėte dėmesį, jog net ir lietuviškas kelio ženklas, žymintis perėją, simbolizuoja žmogų, tiesiog bėgantį per gatvę, o ne ramiai einantį, kaip kitose šalyse – žmonės Lietuvoje vis dar dažnai bėga per perėją, bijodami chamiškų vairuotojų. O ar pastebėjote, jog lietuviai dažnai chamiškai, nepagarbiai elgiasi ne tik su kitais žmonėmis, tačiau ir su daiktais? Kompleksai, nemokėjimas bendrauti ir deficitai, atsinešti dar iš sovietmečio ir permesti kitoms kartoms – apie tai ir dar daugiau šio šeštadienio „Labas, Milda!“ su Mantu Bertuliu kalbėsis laidos vedėja Milda Matulaitytė-Feldhausen.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai