Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Su dronu nufilmavęs gandriuką pradėjo savo verslą

01.18 Šeštadienis 08:30
Andželika Rusteikienė

Jauni technologijų entuziastai, drąsiai priimantys sprendimus ir nebijantys išsakyti savo nuomonės - 21 a. karta. Karta, kuri savo patirtis versle, įvairiose veiklose pradeda dar mokykloje. Ir tai nenuostabu, juk pradėti bandyti galima net mokyklos suole, jei turi komandą, draugų, prikalbini mentorių, kuris gali būti ne tik jūsų mokytojas, bet ir idėja patikėjęs ir norintis žiniomis dalintis verslo žmogus. Taip save atranda, o gal išbando Jaunųjų bendrovių kūrėjai, kurių Lietuvoje per 200 kasmet. Yra tūkstančiai kelių, kaip siekti tikslų, veikti įdomiai ir gyventi nenuobodžiai.

Mūsų pašnekovas dabar veikiantį verslą pats sau netikėtai pradėjo kurti dar besimokydamas mokykloje ir su dronu nufilmavęs gandrą! Panašu, kad galime sakyti, jog Domantui Kancleriui gandrai neša sėkmę.

Kiek gandrų stebuklo, kiek pačio Domanto „crazy“ idėjų ir darbo – viską aptarsime su pačiu Domantu.

Komentarai


Naujausi epizodai