Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tvarumas: kodėl mums turi rūpėti atogrąžų miškai?

10.26 Šeštadienis 08:30
Andželika Rusteikienė

Versle dažnai girdime – tvarumas, tvari ekonomika. Bet iš esmės kalbame apie tausojantį ir atsakingą požiūrį į visą tiekimo grandinę: nuo žaliavos iki pakuotės ir to, kaip vartotojas elgiasi su produktu.

Vis daugiau įmonių deklaruoja, kaip auginami produktai, kurie vėliau naudojami gamyboje, koks CO2 pėdsakas paliekamas žemėje. Ugdant jaunus žmones atsakingais piliečiais, vartotojais, gal ir verslo kūrėjais, svarbu nuo pirmų žingsnių skiepyti platesnį požiūrį: ne tik, kaip ir ką pagaminti, bet tausojančiai rinktis, atsakingai vertinti daromą įtaką aplinkai, žmonėms, mūsų ateičiai.

Apie tvarumą, kaip jį reikėtų suprasti ir paversti savo kasdienio mąstymo ir veiklos dalimi jau mokyklos suole, ypač studijuojantiems ekonomikos pagrindus, ir kalbėsime su studijos viešniomis  Lina Daniene, konsultante, dirbančia profesinio augimo ir lyderystės srityje, Gerda Prakopimaitė, Kauno Lietuvos sveikatos mokslų gimnazijos mokine.

Komentarai


Naujausi epizodai