Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Verslo etika ir skaidrumas: graži siekiamybė ar verslo higiena?

10.12 Šeštadienis 08:30
Andželika Rusteikienė

Kiekvienas paklaustas pasakytume, kad šešėlinė ekonomika, neskaidrūs viešieji pirkimai, slepiami mokesčiai, korupcija yra blogis, su kuriuo negalime taikstytis. Ir nesvarbu, ar esame verslo savininkai, ar pradedantieji verslininkai, tiesiog klientai ar vartotojai, o gal samdomi darbuotojai. Visi galime ir turime laikytis verslo etikos principų, kurie užtikrina lygias sąlygas konkuruoti rinkoje, augina visuomenės moralę, kuria lygias teises dirbti ir užsidirbti. Lietuvoje tūkstančiai įmonių jau demonstruoja skaidrią ir etišką laikyseną, ir į rinką ateina jaunoji karta, kuri siekia užkariauti pasaulį.

Apie skaidrumą, verslo etiką apskritai kalbėsime su verslo asociacijos „Investors' Forum“ vadove, iniciatyvos „Baltoji banga“ valdybos pirmininke Rūta Skyriene ir įmonės „Manpower“ direktore Živile Švežauskiene.

Komentarai


Naujausi epizodai