Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Sandrija Čapkauskienė: „Žarnyno sveikata atsispindi savijautoje ir išvaizdoje“ (II d.)

05.03 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Vis dažniau kalbama, kad žarnyno sveikata yra kur kas daugiau nei vien geras virškinimas. Sutrikus „antrosioms mūsų smegenims“, net būdami fiziškai aktyvūs, galime jaustis itin prastai. Sąnarių skausmas, nemiga, depresija, nutukimas yra tik nedidelė dalis sutrikimų, kuriuos gali iššaukti prasta žarnyno būklė. 

Kaip žarnynas lemia viso kūno emocinę bei fizinę sveikatą? „Žarnyno būklė atsispindi žmoguje, yra tyrimų, teigiančių, kad mūsų viduje gyvenančios bakterijos turi įtakos ligoms, elgesiui ir net pomėgiams“, - sako biomedicinos mokslų daktarė. 

Antroje pokalbio dalyje su Sandrija kalbamės apie tai, kaip žarnyne vykstantys procesai ir jų įtaką visam organizmui paaiškina, kodėl nesubalansuota mityba veda prie gyvenimo džiaugsmo praradimo ir sveikatos sutrikimų. 

Kaip stiprinti žarnyną? Kas sukelia nenumaldomą potraukį saldumynams ar kitiems produktams? Kaip atpažinti emocinį valgymą? 
Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai