Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tadas Kazlauskas: „Futbolininko patirtis man padėjo visada”

02.01 Pirmadienis 16:05
Rita Girdvainytė

Futbolininkas, Lietuvos jaunimo iki 21 m. futbolo rinktinės fizinio rengimo treneris ir mokytojas futbolą atrado dar vaikystėje žiūrėdamas pasaulio čempionatą. Supratęs, kad aukščiausios klasės žaidėju nebus, Tadas vis tiek savo karjerą susiejo su futbolu. „Man futbolininko patirtis visada padėjo, tą patį šiandien sakau vaikams - gal ir nežaisite aukščiausiose lygose, bet ši patirtis jums padės”, – įsitikinęs fizinio rengimo specialistas.

Apie kokią karjerą svajoja jaunieji Lietuvos futbolininkai? Su kokiomis kliūtimis susiduria jaunuoliai, norintys toliau profesionaliai žaisti futbolą mūsų šalyje? „Kai vaikinams yra 14-15 metų, ateina laikas apsispręsti, ir čia svarbus trenerių bei tėvų palaikymas, nes kartais tokiam amžiuj gali pasukti kitu keliu ir niekada nesužinoti, ar galėjai tapti sėkmingu futbolininku”, – sako Tadas Kazlauskas.

Kodėl futbolo sirgaliai taip smarkiai palaiko savo komandas? Ar pats Tadas yra verkęs dėl mylimos komandos pralaimėjimo?

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai