Paskambinkite į studiją

IMG 0106
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Atwins profesionalai rekomenduoja: „NOOK“ plaukų grožio priežiūrai

07.23 Penktadienis
Partnerio turinys

Kai kokybė džiugina ir profesionalą, ir klientą – turbūt taip reikėtų pristatyti italų plaukų priežiūros produktų gamintoją „Nook“. Skirdami didžiulį dėmesį ne tik gamtos dovanojamiems turtams, bet ir investuodami į technologijas bei pateikdami modernias naujoves, „Nook“ gana greitai užkariavo tiek pasaulio, tiek Lietuvos vartotojų širdis. Kaip sako šį gamintoją atstovaujantys ir jau ilgus metus su juo dirbantys „Atwins“, bene svarbiausias kiekvieno produkto bruožas – kad juo sprendžiamos realios realių žmonių problemos.

Profesionali kokybė ir pagarba gamtai

„Labai svarbu tai, kad salone atliktas meistro darbas būtų kliento tęsiamas namuose: plaukų struktūrą tausojančiais dažais nudažytus plaukus prižiūrint tinkamu šampūnu bei kondicionieriumi, naudojant plaukų elastingumą ir gyvybingumą išsaugančias kaukes bei nuo karščio ir žalingų saulės spindulių saugančias formavimo priemones – kreminius aliejus, nenuskalaujamus fluidus ir t. t. – išsaugomas plaukų integralumas, jie tampa atsparesni žalingam aplinkos poveikiui, ilgiau tarnauja spalva. O svarbiausia, užtikrinama pagrindinė gražių plaukų sąlyga: jie išlieka sveiki ir spindintys,“ – sako „Atwins“ kūrybinės komandos narys Anatolijus Pajanok.

Tad profesionalaus meistro pamėgta „Nook“ grožio šeima, taip vadinama ne veltui, nes kurdami plaukų priežiūros produktus jie atsižvelgia ne tik į akimirksniu juntamą poveikį, malonias kremines struktūras ar koncentruotas formules – kad būtų suvartojama mažiau vandens ir tausojama gamta – bet ir į produkto švelnumą, kad šampūnai, kondicionieriai, kūno priežiūros produktai tiktų visai šeimai. Tad belieka klausti profesionalių patarimų ir pasirinkti individualiai kasdieniai rutinai tinkamas savo plaukų priežiūros priemones.

Išpildyta kiekvieno plaukų stilisto svajonė

Tikra revoliucija salonuose tapo „Nook“ ištobulinti profesionalams skirti plaukų dažai: „Origin“ su inovatyvia NCR technologija, mikropigmentais bei katijoniniais aktyvatoriais; ir dar švelnesnė alternatyva – „Virgin Color“, praturtinta aukščiausios kokybės organiškais augaliniais ingredientais.

„Sunku ir įsivaizduoti, kokį kelią nuėjo plaukų priežiūros pramonė per pastaruosius keliolika metų. Tačiau akivaizdu, kad sena kiekvieno plaukų stilisto svajonė – turėti dažus, kurie ne tik puikiai dažytų plaukus, bet ir juos tausotų – jau tapo realybe: dabartinės technologijos leidžia ne tik sukurti kokias tik nori spalvas, bet ir daryti tai švelniai, nepažeidžiant plaukų – todėl dirbti su „Nook“ yra vienas malonumas,“ – sako „Atwins“ narys, plaukų stilistas Andrius Mašauskas.

Nematoma, bet svarbi atsakomybė

Atsakomybė „Nook“ prekės ženklui reiškia ne tik atsakomybę prieš meistrus, jų klientus, bet ir prieš planetą. Todėl didelis dėmesys gamybos procesuose skiriamas tvarumui ir ekologiškumui. Visuose produktuose naudojami natūralūs ingredientai, gaunami tik iš tvariuose ūkiuose išaugintų žaliavų – nuo argano aliejaus ir bolivinių balandų iki greipfrutų, apynių ar datulių.

97 proc. produktų yra be silikonų, juose nėra jautrią odą alergizuojančių sulfatų, parafino, petrolatų, mineralinių aliejų, SLS, SLES, dažiklių, MI/MIT* medžiagų, visa „Nook“ produkcija patikrinta dėl nikelio, chromo, kobalto pėdsakų.

Visi buteliukai ir talpos pagaminti iš 100 proc. perdirbto plastiko, o pakuočių etiketės – perdirbamos ir biologiškai irios, pagamintos iš atliekų medžiagų, susidariusių akmens tašymo pramonėje – labai smulkių marmuro dulkių.

Maži dalykai, kuriantys didelį pokytį

Kvapai, kuriais praturtinti „Nook“ šampūnai, pieneliai, kondicionieriai ir kaukės: kiekviena linija turi tik jai būdingą aromatą, kuriuos kūrė artizaninių kvapų dizainerė iš Veronos Claudia Scattolini. Kiekvienas jos sukurtas kvapas atspindi skirtingus gamtos veidus – nuo žalių ir aromatinių natų iki vaisių nektarų, gėlių puokščių ir saldžių desertinių akordų.

Dar svarbiau tai, kad kiekviena produktų linija buvo kuriama konkretiems plaukams ir konkrečioms problemoms spręsti: nuo išsausėjusių, porėtų plaukų iki lengvai formuojamų garbanų ar plaukus tausojančių modernių salonuose meistrams naudoti skirtų dažų – „Nook“ savo asortimente turi praktiškai visus produktus, reikalingus kokybiškai plaukų priežiūrai – nuo dažų ir atkuriamųjų procedūrų iki šampūnų, kaukių ir formavimo produktų. Ir visi jie sukurti tausojant gamtą, o veikliuosius ingredientus atsakingai atsirenkant ir apdirbant, tad belieka susikomplektuoti asmeniškai kasdieniai rutinai tinkamus plaukų priežiūros produktus, o Atwins profesionalai visuomet pasiruošę patarti.

Užsakovas - UAB "Good one".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai