Paskambinkite į studiją

Ispardavimu bumas
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Išpardavimų bumas: kaip nepasimesti nuolaidų gausybėje?

12.03 Penktadienis
Partnerio turinys

Artėjant šventėms prekybininkai ypač aktyviai siūlo įsigyti įvairias prekes bei paslaugas pigiau. Prekybos centrai, internetinės parduotuvės skelbia pačius įvairiausius išpardavimus, nuolaidų pasiūlymus, kuriais susižavi tūkstančiai žmonių visame pasaulyje.

O ar teko girdėti apie juodąjį išpardavimų penktadienį, kuris vyksta kasmet paskutinį lapkričio penktadienį? O po savaitgalio, pirmadienį, sekantį internetinių parduotuvių asortimento išpardavimą? Rodos, tik spėk gaudyti akcijas ir ieškoti geriausio pasiūlymo. Tačiau specialistai atkreipia dėmesį, kad pasitikėti kiekvienos parduotuvės išpardavimų sąlygomis nevalia ir dar prieš perkant norimus daiktus, prekes ar paslaugas, svarbu atlikti nedidelius namų darbus.

Ar dabar – geriausias laikas pirkti?

Besiruošiant šventiniam laikotarpiui, prekybininkai ragina įsigyti dovanas artimiesiems, draugams anksčiau ir taip išvengti bereikalingo šurmulio likus vos porai dienų iki Kalėdų. Būtent dėl šios priežasties siūlomos įvairios nuolaidos likus mėnesiui iki didžiųjų metų švenčių, akcentuojant, jog paskutinį metų mėnesį tokių pasiūlymų nepasitaikys.

Finansų specialistai pastebi, jog pavieniai asmenys bei šeimos, kurios atidžiau planuoja asmeninius didesnius pirkinius bei dovanų įsigijimą šeimos nariams, didelio dėmesio į nuolaidų pasiūlymus neatkreipia ir neturėdami pakankamo santaupų kiekio, skolinasi iš paskolas teikiančių bendrovių tuomet, kada to labiausiai reikia. Didesniems pirkiniams ar paslaugoms įsigyti yra skirta vartojamoji paskola asmeninėms reikmėms, apie kurią nuorodoje skaitykite išsamiau. Šis paskolos tipas gali finansuoti ne tik būtinus neplanuotus pirkinius kaip buitinės technikos prietaisai ar naujas kompiuterius, bet ir mažesnius, skirtus asmeninėms reikmėms. Tai gali būti jau minėtos šventinės dovanos ar staigmena nuo jūsų šeimos nariams, pavyzdžiui, kelionė pasitikti Naujus metus svetur. Tačiau jei esate linkę domėti nuolaidomis bei akcijų pasiūlymais, o ir santaupų turite pakankamai, išpardavimų metu galite sutaupyti, tačiau privalu atkreipti dėmesį į keletą aspektų.

Iki apsipirkimo – namų darbai

Kaip nepasimesti nuolaidų gausybėje ir pirkinius įsigyti su gera nuolaida? Asmeniniai finansų ekspertai pabrėžia, jog bet kokius pirkinius svarbu planuoti. Turint tikslų sąrašą reikiamų įsigyti daiktų, bus paprasčiau atsidėti turimą biudžetą ar pirkinių įsigijimą išskaidyti į pora mėnesių. Pavyzdžiui, jeigu planuojate šeimai padovanoti kelionę į užsienio šalį ir čia praleisti atostogas, kelionių pasiūlymų pasidairykite anksčiau, lyginkite kainas, o labiausius patikusias kryptis išsisaugokite. Atėjus išpardavimo dienai, jums tereikės atsidaryti nusižiūrėtos kelionės nuorodą ir palyginti kainas, ar iš tiesų išpardavimo dieną ji kainuoja pigiau. Jeigu norite įsigyti, pavyzdžiui, naują mobilų telefoną, tačiau esamas puikiai veikia, tokį pirkinį galite nukelti sekančiam mėnesiui. Tai svarbu dėl to, jog neplanuoti pirkiniai taip pat dažnai atsiranda kiekvienuose namuose, o jiems rekomenduojama būti pasiruošus.

Renkant šventines dovanas namiškiams, patariama bent dieną prieš išpardavimo pradžią įsidėmėti nusižiūrėtų prekių kainas ir palyginti kainą akcijos periodu. Šie nuolaidų „medžiojimai“ tapo populiarūs pirkėjams pastebėjus, jog išpardavimų dienomis jų nusižiūrėtos prekės nekainuoja pigiau, nors reklama skelbia kitaip. Žinoma, tai galima pritaikyti ne visiems prekiniams ženklams bei parduotuvėms, tačiau būti atidiems ir neįsigyti norimų daiktų išpardavimų laikotarpiu brangiau, siekia kiekvienas pirkėjas.

Taip pat nuolaidų gausybėje nepasimesite, jeigu lyginsite to paties produkto kainas skirtingose fizinėse ar elektroninėse parduotuvėse. Tad šiuo atveju namų darbai yra paieškoti jums reikiamo konkretaus daikto, pavyzdžiui, naujo siurblio roboto, to paties prekinio ženklo, skirtingose parduotuvėse. Kiekviena prekybos vieta priima skirtingus sprendimus dėl nuolaidų dydžio, laikotarpio, todėl nenustebkite pamatę, kad jums reikalingas daiktas kainuoja ženkliai pigiau konkurencinio pobūdžio internetinėje ar fizinėje parduotuvėje.

 

Užsakovas - UAB "Good one".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai