Paskambinkite į studiją

svetaines sofa
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką svarbu žinoti renkantis minkštuosius svetainės baldus?

12.30 Ketvirtadienis
Partnerio turinys

Svetainė – tai vieta, kurioje atsipalaiduojame po darbų, dalijamės dienos istorijomis su šeimos nariais ar leidžiame laiką su į svečius užsukusiais draugais. Norisi sukurti jaukią erdvę, kurioje būtų tiesiog gera. O tai padaryti lengviausia išsirinkus patogius, kokybiškus ir stilingus minkštuosius baldus. Platų jų asortimentą rasite „Gintaro baldų“ tinklalapyje, tačiau iš pradžių pravartu naujo baldo paieškoms pasiruošti. Taigi, ką reikėtų žinoti?

Kambario dydis nulems pirmuosius pasirinkimus

Pirmiausia ir neabejotinai svarbiausia – tiksliai išmatuoti kambarį ir vietą, kurioje planuojate statyti baldus. Jei kambarys šiuo metu tuščias, pabandykite ant grindų lipniąja juostele pažymėti būsimų baldų kontūrus. Taip vizualiai pamatysite, ar kambarys netaps pernelyg apkrautas, ar galėsite laisvai jame judėti. Erdvesnėje svetainėje puikiai tiks didesnis minkštasis kampas ar sofa bei keli foteliai. Taip pat apsvarstykite galimybę sofą statyti nebūtinai prie sienos. Taip svetainę galėsite suskirstyti į kelias zonas: poilsio, valgomojo ir kt. Jei kambarys mažesnis, rinkitės mažesnių gabaritų baldus, apsispręskite, ar prie sofos jums reikalingas fotelis, galbūt pakaks pufo ar kelių didesnių pagalvėlių ant kilimo. Jei ketinate įsigyti sofą-lovą, atkreipkite dėmesį į tai, ar pavyks be kliūčių ją ištiesti –. jJuk būtų išties nepatogu kaskart prireikus tai padaryti stumdyti baldus.

Atsižvelkite į vyraujantį namų interjerą

Kad namai atrodytų harmoningi ir jaukūs, svarbu išlaikyti interjero vientisumą. Keli skirtingi stiliai atrodys neskoningai, vizualiai apsunkins kambarius. Jei jums prie širdies skandinaviškas stilius, svetainėje puikiai derės žemiškų spalvų – : smėlio, pilkos, žalsvos, melsvos, lakoniškų formų minkštieji baldai, kuriems savitumo ir lengvumo suteikia natūralios medinės kojelės, priderintos pagalvėlės. Besižavintiems klasikiniu stiliumi derėtų atkreipti dėmesį į veliūriniu audiniu aptrauktas sofas, fotelius su lenktais atlošais ir porankiais. Su tokiais baldais svetainė atrodys prabangiai ir elegantiškai. Jei namuose kuriama moderni atmosfera, rinkitės ryškesnės akcentinės spalvos sofą ar fotelį, neįprastų formų minkštuosius baldus. Tai atskleis jūsų unikalų skonį ir drąsą eksperimentuoti. Taigi, kad ir kokį interjerą namuose kuriate, minkštieji baldai turėtų būti jo dalis.

Baldų paskirtis

Paprastai minkštieji svetainės baldai skirti poilsiui, patogiam laiko praleidimui. Tačiau kartais svetainė atlieka ir miegamojo funkciją. Tam pravers išskleidžiami baldai – sofos-lovos. Be to, pastarieji turi ir daiktadėžes, kurios puikiai tiks ne tik patalynei, bet ir rečiau naudojamiems daiktams susidėti. Mėgstantiems ilgus vakarus leisti prie televizoriaus ar su knyga rankose vertėtų pagalvoti apie kampines sofas su pailginta sėdimąja dalimi ar fotelius, prie kurių galima priderinti mažesnius ar didesnius pufus – juk taip gera jaukiai įsitaisyti, ištiesti kojas ir pasinerti į mėgstamą veiklą. Jei dažnai turite svečių, tuomet geriausiai tiks kelios sofos (tarkime, dvivietė ir trivietė), minkštųjų baldų komplektai su foteliais ar U formos kampinės sofos, kad visi norintys turėtų kur prisėsti.

Kokybiškas baldas – ilgam

Visada norisi išsirinkti tuos baldus, kurie bus ir funkcionalūs, ir patrauklūs, ir patvarūs. Tad nevertėtų pasikliauti tik baldo išore – išbandykite, žvilgtelėkite į vidų (rėmą, pakeliamuosius mechanizmus). Sėdėti turi būti patogu, dažnam reikalinga ir galvos atrama, pagalvokite, ar ilgainiui jūsų nepradės erzinti vienose ar kitose vietose esančios siūlės. Kokybišką audinį lengviau išsirinksite palyginę patvarumo testų (audinio tvirtumo, spalvos blukimo, pumpuravimosi) rezultatus, tad pasidomėkite ir būtinai pasiteiraukite apie juos baldų salono konsultantų. Atkreipkite dėmesį ir į porolono tankį sėdimojoje dalyje – kuo jis didesnis, tuo ilgiau mėgausitės minkštojo baldo teikiamu komfortu.

Užsakovas UAB "Good one".

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai