Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas geresnio, broliukai?

09.09 Ketvirtadienis 14:35
Rūta Leitanaitė

Galimybė patyrinėti ir pamatyti tolimas šalis, jų kraštovaizdį ir architektūrą, patirti, kaip „užjūriuose“ kuriami miestai, kokiuose pastatuose gyvena ir dirba, kokiose viešose erdvėse susitinka žmonės, traukia ne vieną keliautoją ir, žinoma, architektą. Bet ne mažiau įdomu pamatyti, kaip sekasi kaimynams. Šįkart – ne apie įprastą palyginimo vardiklį Estiją, bet apie dar artimesnę šalį - Latviją.

Neseniai čia įvyko kasmetiniai naujausios architektūros apdovanojimai. Tarptautinė žiuri išrinko patį geriausią per pastaruosius metus įgyvendintą statinį, o kartu aplankė ir daugiau geros architektūros pavyzdžių. Tarp vertinimo komisijos narių iš Europos šiemet dalyvavo ir Lietuvos architektas Laurynas Avyžius. Su juo ir pasikalbėsime apie tai, kokia Latvijoje kuriama naujausia architektūra ir kas joje sužibėjo šiemet.

Laidą remia Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas

srtrf logo155

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai