Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek narkevičių istorijų yra savivaldybių valdomose įmonėse?

05.20 Trečiadienis 06:05
Aistė Čiučiurkaitė

LRT praėjusią savaitę pranešė, kad 2007–2008 metais aukštas pareigas Vilniaus miesto savivaldybės administracijoje ėjęs Jaroslavas Narkevičius ir Trakų rajono savivaldybėje dirbusi jo sutuoktinė Irena Narkevič galėjo daryti įtaką statybų bendrovei „Sodžiaus būstas“ laimint Vilniaus ir Trakų darželių bei mokyklų remonto konkursus, o 10 proc. laimėtų sumų turėjo būti skiriama politiko namo Trakuose rekonstrukcijai.

Pasak  „Transparency International“ Lietuvos skyriaus, politikų įtaka savivaldybių valdomose įmonėse yra pražiūrėta sisteminė problema.

Tuo metu, Narkevičius teigia, kad 2008–2010 metais, kai vyko renovacija, namas Trakuose priklausė tėvams, nors jame gyveno ir pats Narkevičius su šeima, todėl daugiausia už statybos darbus mokėjo jo tėvai. Šio būsto savininku jis tapo 2016–2018 metais.

Pašnekovas – „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas.

Komentarai


Naujausi epizodai