Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar šiuolaikinis ūkininkas privalo būti išmanus?

10.13 Trečiadienis 06:45
Tomas Loiba

Jeigu manote, kad Lietuvos fermose ir ūkiuose vis dar dominuoja pasenusios technologijos, o žemę dirbantys žmonės nemoka įsijungę kompiuterių įsidiegti išmaniųjų įrankių – galvokite iš naujo. Veterinarinės farmacijos įmonių grupės „Vetmarket" atstovas Robertas Stravinskas įsitikinęs – šiuolaikinis ūkininkas visų pirma yra verslininkas. Todėl kompanija sukūrė inovaciją „GrowLine“, padedančią ūkininkams kurti strategijas ir pasiekti norimų rezultatų.

Projektą „Sėkmės receptai" remia SEB bankas. Mes tikime Jūsų vizija, todėl sakome – mažas verslas – didelės galimybės – ir suteikiame smulkiajam verslui paslaugų planą „Startas". Daugiau informacijos seb.lt.

Projektą „Sėkmės receptai" pristato „Dokobit" – elektroninių dokumentų pasirašymo portalas. „Dokobit" – paprasčiau nei pasirašyti ranka! Daugiau informacijos dokobit.lt.  

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai