Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: kai šalia vyksta karas, valstybinės puotos neturi vykti

07.01 Penktadienis 13:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Žurnalistas Raigardas Musnickas ir žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas sako, kad tokiu metu, kai šalia vyksta karas, valstybinės puotos neturi vykti. Juolab, kad "priėmimų puotos turi ir sovietmečio raugelį". Neaiškūs ir kviečiamųjų į tokius renginius svečių atrankos kriterijai. Jau verčiau priėmimui skirtos lėšos būtų skiriamos ukrainiečių vaikų mokyklai Lietuvoje, siūloma laidoje.

Kaip skelbia 15min.lt,  Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga liepos 6-ąją rengia iškilmingą priėmimą. Jo metu planuojama meninė dalis, susijusi su Rusijos karu prieš Ukrainą, svečiai bus pavaišinti simboline taure vyno. Pernai buvo kilęs sujudimas dėl renginio prezidentūroje - kai kurie aukšto rango politikai ir žinomi visuomenės veikėjai nebuvo pakviesti, kai kurie, tarkime, premjerė Ingrida Šimonytė, jame nedalyvavo.

Visa laida prieinama Žinių radijo rėmėjams Contribee platformoje.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai