Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

„Vyrai kalba“: verkiame dėl medžio, o prarandame miškus

2023-05-26, Penktadienis 13:00
Raigardas Musnickas, Linas Kontrimas

Laidos „Vyrai kalba“ vedėjas žurnalistas, istorikas, viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas pastebi, kad kaip visuomenė esame veidmainiai, nes verkiame dėl nukirsto medžio, bet nepastebime, kai pjaunami ištisi miškai.

Primename, kad praėjusį šeštadienį Vilniaus centre, Ceikinių gatvėje, buvo nukirstas ilgaamžis ąžuolas. Prezidentas Gitanas Nausėda pavadino tai barbarišku išpuoliu, o Vilniaus meras Valdas Benkunskas teigė, kad tai - vandalizmas, sukilo aktyvioji visuomenės dalis. 

Plačiau https://contribee.com/ziniuradijas/post/37291.

Šioje laidoje nėra pateikiama ekspertinė nuomonė. Laidos tikslas – pramoginis. Galime rinktis kontraversiškai vertinamas temas, provokuoti, būti žaismingi, aštrūs, subtiliai pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš kitų. Tai, kas sakoma „Vyrai kalba“ laidose, ne visuomet yra vedėjų nuomonė, kartais jie įgarsina tik tai, ko žmonės nedrįsta pasakyti garsiai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai