Paskambinkite į studiją

NAUJA LAIDA ZR 20210908
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Naujoje laidoje „(Ne)toksiški santykiai“ – praktiniai darnaus bendravimo patarimai

09.08 Trečiadienis
Daiva Babilevičienė

Rugsėjo 10 d. Žinių radijuje naujos laidos – „(Ne)toksiški santykiai" – startas. Laidoje praktiniais patarimais, kaip mūsų mąstymas, elgsenos ir bendravimo įgūdžiai gali pakeisti ne tik santykių, bet gyvenimo kokybę, dalinsis santykių terapeutė Daiva Babilevičienė.

„Niekada nemaniau, kad konsultuosiu santykių klausimais. Iš pradžių tai buvo pasitikėjimo savimi, ribojančių įsitikinimų, savivertės temos. Vis dėlto vėliau man pačiai gyvenimas davė išbandymą – toksiškus santykius. Būdama drąsi, dalijausi savo patirtimi, kaip man pavyko iš šių santykių išsivaduoti, parašiau apie tai knygą, o dabar beveik visi klientai, kuriuos konsultuoju, ateina santykius ištikus bėdoms. Taigi ir laidoje dalinsiuosi praktiniais patarimais, kaip darniai, nemanipuliuojant, nesityčiojant, išreiškiant savo poreikius ir įvardijant jausmus bendrauti su kitais žmonėmis ", – sako naujosios laidos „(Ne)toksiški santykiai" vedėja D. Babilevičienė.

Laida transliuojama kiekvieną penktadienį, 6.50 val., per Žinių radiją. Vėliau šią laidą bus galima rasti Žinių radijo interneto svetainės laidų archyve.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai