Paskambinkite į studiją

NAUJA LAIDA ZR laimes dulkes
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuo rugsėjo 11 d. dar viena nauja laida – „Laimės dulkės"

09.10 Penktadienis

Šeštadienį Žinių radijuje – naujos laidos „Laimės dulkės" startas. Ją ves Laimės Instituto įkūrėjas Almantas Dulkys.

„Emocinis intelektas ir minkštieji įgūdžiai šiandieninėje darbo rinkoje tampa svarbesni už profesines žinias, tačiau ar tikrai suvokiame, ką šios sąvokos reiškia? Ką jos turi bendra su autentiška lyderyste ir gebėjimu pelną generuoti iš darbuotojų laimės? Laidoje kalbinsiu iškilius Lietuvos verslo ir visuomenės lyderius, psichologijos ekspertus, neuro- ir genų inžinerijos mokslininkus. Kartu su jais mėginsime atskleisti giliausias lyderystės ir laimingo darbo paslaptis", – sako laidos vedėjas. 

Pasak jo, išmanyti, kas yra tvari vertybinė lyderystė, kokia aukšto emocinio intelekto nauda, kaip darbuotojų laimė generuoja pelną, turėtų kiekvienas savo įmonės ir darbuotojų gerove besirūpinantis vadovas.

Laidos pavadinimas „Laimės dulkės" pasirinktas neatsitiktinai.

„Ištarus „laimės dulkės", visi įsivaizduojame pasklidusius saulės apšviestus blizgučius. Norisi šią smagią emociją perteikti ir Žinių radijo klausytojams bei žiūrovams, įkvėpti, priminti jiems iškvėpti ir kartoti vėl", –  sako naujosios laidos vedėjas. 

Almantas daugiau kaip 10 m. kasdienėje savo veikloje taiko mindfulness praktikas ir aktyviai domisi emocinio intelekto, lyderystės ir psichologijos temomis. Taip pat jis yra dviejų sėkmingai parduotų startuolių kūrėjas, projektus plėtojo didžiausiose Lietuvos ir Fortune 500 organizacijose.

Laida „Laimės dulkės" transliuojama šeštadieniais, 14 val., kartojama – sekmadieniais, 19 val. Vėliau laidos įrašą bus galima rasti radijo interneto svetainėje, „YouTube" kanale ir „Spotify" platformoje.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai