Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar „civilinė sąjunga“ – tenkinantis kompromisas, siekiant įteisinti partnerystę?

05.16 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

 Antrą kartą tos pačios lyties santykius šią kadenciją siekiantys įteisinti parlamentarai parengė projektą, pagal kurį vietoje anksčiau siūlytos partnerystės žmonės galėtų sudaryti civilines sąjungas. Siūlymą aptariame su Lietuvos žmogaus teisių centro vadove Jūrate Juškaite.

Antroje laidos dalyje: ką svarbu įsidėti į išgyvenimo krepšį? Šiandien iš Katedros aikštės Vilniuje išlydėtos penkios civilinės saugos lektorių komandos – jos lankys vietos bendruomenes, mokyklas, susitiks su seniūnais ir socialiniais darbuotojais, senjorais ir negalią turinčiais žmonėmis, taip pat lankysis miesto šventėse. Pareigūnai patars, kaip elgtis įvairių ekstremaliųjų situacijų metu, parodys, kaip susikrauti vadinamąjį išvykimo ar išgyvenimo krepšį, padės nustatyti perspėjimo pranešimus mobiliuose telefonuose, atsakys į kitus gyventojams rūpimus civilinės saugos klausimus. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai