Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar darom pakankamai, kad visuomenė būtų atspari Rusijos verbavimams?

2024-02-22, Ketvirtadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Germanas Sedeika

Šią savaitę Latvijoje ir Estijoje sulaikyta asmenų, galimai veikusių pagal Rusijos spec. tarnybų nurodymus. Latvijoje sulaikytas asmuo, įtariama, prisidėjo ir prie partizano Adolfo Ramanausko-Vanago paminklo išniekinimo Lietuvoje. Estijos premjerė sako, kad šalyje šiais sulaikymais nutraukta hibridinė Rusijos specialiųjų tarnybų operacija. Ko tokiomis veikomis siekiama? Ar sietina Rusija su ūkininkų protestais Lenkijoje, šiems mosuojant ir SSRS vėliava? Ar mūsų šalyje daroma pakankamai, kad visuomenė būtų atspari verbavimams? Komentuoja informacinių karų ir propagandos ekspertas Viktor Denisenko.

Antra dalis. Paaiškėjo, kad jau netrukus Vilniuje statys 10 greičio matuoklių korpusų, kuriais bus imituojami tikri greičio matuokliai. Savivaldybės infrastruktūros grupės vyr. patarėjas Arūnas Visockas LRT radijui sakė, jog numatyta 60 vietų, kur galės būti statomi šie matuoklių korpusai ir perspėjo, kad viename iš jų ateityje gali atsirasti ir tikras matavimo įrenginys. Kokia iš jų nauda eismo saugumui ir kaip reaguos į pokyčius vairuotojai, aptariame tai su vairavimo instruktoriumi Artūru Pakėnu.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.