Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikia atimti Lietuvos pilietybę iš Margaritos Drobiazko?

08.09 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Prezidentūra sako spręs dėl ledo šokėjams Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui įteiktų Lietuvos valstybės apdovanojimų, jei šie dalyvaus pasirodyme Rusijos mieste Sočyje. O užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis – kad pritartų pilietybės atėmimui iš Margaritos Drobiazko. Ar tam yra pagrindo?

Komentuoja Vytauto Didžiojo universiteto Teisės fakulteto dekanas Dainius Žalimas ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkė Laima Liucija Andrikienė.

Taip pat laidoje žvilgsnis į JAV – buvęs šalies prezidentas Donaldas Trumpas paskelbė, kad FTB agentai „vykdė reidą“ jo rezidencijoje „Mar-a-Lago“ Floridoje, ir pavadino tai „prokurorų nusikaltimu“. Žiniasklaida skelbia, kad agentai atlieka teismo sankcionuotą kratą, susijusią su galimais slaptų dokumentų, išsiųstų į „Mar-a-Lago“, tvarkymo taisyklių pažeidimais. Pats FTB susilaiko nuo komentarų. Jei būtų rasta įslaptintų dokumentų, ar tai užkirstų kelią D. Trumpui dar kartą siekti prezidento posto? Klausiame Rytų Europos studijų centro direktoriaus Lino Kojalos

Pašnekovus kalbinti padeda Žinių radijo praktikantė Gabrielė Aputytė. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai