Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Augantis dezinformacijos srautas, milijardas iš Taivano ir žmogui persodinta kiaulės širdis

01.11 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Dezinformacijos srautas pernai gruodį Lietuvos informacinėje erdvėje kryptingai augo, skelbia Lietuvos kariuomenė. Anot kariuomenės, itin išaugo gynybos ir saugumo temų eskalacija. Kodėl taip yra ir kas yra dezinformacijos taikiniai, komentuoja Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos analitikas Konstantinas Rečkovas.

Taivanas artimiausiu metu pasiūlys 1 mlrd. JAV dolerių paskolų fondą bendriems Lietuvos ir Taivano verslo projektams, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Praėjusią savaitę Taivanas paskelbė, kad įsteigs 200 mln. JAV dolerių fondą, skirtą investicijoms į Lietuvos pramonę. Kokias visa tai atveria mums galimybes ir ar padengs nuostolius dėl įtampos su Kinija? Pasakoja komunikacijos agentūros „Brandnomika“ ekonomistas Aleksandras Izgorodinas.

JAV chirurgai sėkmingai persodino genetiškai modifikuotos kiaulės širdį 57 metų vyrui. Žiniasklaida skelbia, kad tai – istorinis įvykis. Kuo? Ar yra galimybių panašių operacijų atlikti Lietuvoje ir ką tai reiškia donorystei? Klausiame Santaros klinikų širdies chirurgų – dr. Viliaus Janušausko ir dr. Aleksejaus Zorinos

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Komentarai


Naujausi epizodai