Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Iš ko rinkėją atims naujoji Skvernelio partija?

10.18 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Pirmadienį opozicinė Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos" pagaliau pranešė kurianti partiją. Frakcijos seniūnas Saulius Skvernelis tikisi, kad partiją pavyks įsteigti kitų metų pradžioje, o taip pat dalyvauti 2023-ųjų savivaldos rinkimuose. Pasak jo, Demokratų frakcija puoselės tautiškumą ir tuo pačiu orientuosis į centro kairę. Ramūno Karbauskio teigimu, buvusio bendražygio partija ateinančiuose Seimo rinkimuose rinkėjo iš Valstiečių neatims, nes politinių jėgų vertybės skiriasi iš esmės. Koks bus Demokratų frakcijos rinkėjas? Kokie šios partijos šansai ateinančiuose rinkimuose?

Diskutuojame su Vilniaus politikos analizės instituto analitiku Matu Baltrukevičiumi

Antroji laidos tema: Ar (ne)nugrius Gedimino kalnas?

Prasidėjus šaltajam sezonui ir vėl pasigirsta kalbos dėl nestabilios Gedimino kalno padėties. Ko laukti? Kalbame su Vilniaus Gedimino technikos universiteto docentu Šarūnu Skuodžiu ir Nacionalinio muziejaus direktorės pavaduotoju infrastruktūrai Vaidu Petroku.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai