Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką darysime su rusų oligarcho R. Abramovičiaus vaikų pilietybėmis?

2023-12-08, Penktadienis 17:05
Aurimas Perednis

Du R. Abramovičiaus vaikai – Anna ir Arkadijus – turi Lietuvos pasus ir galimai padėjo tėvui apeiti tarptautines sankcijas, pranešė tiriamosios žurnalistikos centras „Siena". R. Abramovičiaus vaikai, kaip ir visi kiti persekiotų Lietuvos žydų palikuonys, turi absoliučią teisinę teisę į savo pilietybę – taip sakoma verslininko atstovės spaudai pareiškime. Komentuoja signataras Mečys Laurinkus, vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius.

Antra dalis. Kaip gyvena Ukrainos pafrontės vaikai?

Kalėdų laikotarpiu lietuviai kviečiami prisidėti prie akcijos „Kalėdinė šypsena pafrontės vaiko, senolio, kario veide". Kaip gyvena broliai ukrainiečiai šalia fronto? Apie ką svajoja ir kaip galėtume jiems padėti sukurti kalėdinę nuotaiką? Pasakoja Martynas Kiseliauskas, nuolat vežantis ukrainiečiams pagalbą.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai