Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką reiškia Avdijivkos praradimas?

2024-02-19, Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šią savaitę Rusijos pradėtas karas prieš Ukrainą įžengs į trečiuosius metus. Į juos žengiant  – ukrainiečiams teko pasitraukti iš Avdijivkos, nepavyksta gauti paramos iš Jungtinių Valstijų, o Arkties pataisos kolonijoje mirė Rusijos opozicionierius Aleksejus Navalnas, kai pasaulio lyderiai diskutavo Miuncheno saugumo konferencijoje. Aktualijas aptariame su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos profesoriumi, politologu Giedriumi Česnaku

Antra tema. Nacionalinė „Eurovizijos" atranka baigėsi Silvester Belt muzikiniu triumfu. Pasirodyme kartu su 9 kitais varžovais daugiausia visuomenės bei specialios komisijos balsų gavęs atlikėjas bus siunčiamas gegužės mėnesį į „Eurovizijos" konkursą Švedijoje. Kaip 26-erių metų atlikėjui iš Kauno pavyko iškovoti tautos pripažinimą, svarsto Lietuvos muzikos apdovanojimų asociacijos M.A.M.A. steigėjas Martynas Tyla. Jį kalbina Žinių radijo praktikantas Germanas Sedeika.

EPA-ELTA nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

stop113 Citata
2024 m. balandžio 18 d.