Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kruvini laiškai Ukrainos ambasadoms: abejonių nedaug, kas juos siunčia

2022-12-02, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šią savaitę pranešta, kad Ukrainos ambasada Ispanijoje gavo siuntinį su sprogmeniu, jis sužeidė vieną žmogų. Ispanijoje panašių siuntinių gavo ir Ispanijos premjeras, ir karinė aviacijos bazė, Iš kurios aerodromo kyla lėktuvai, gabenantys karinę pagalbą prieš Rusijos agresiją kovojančiai Ukrainai., ir ginklų gamykla. Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas sako, kad už sprogimą Ukrainos ambasados Madride teritorijoje ir Ispanijoje siuntinėjamus pavojingus laiškus yra atsakinga Rusija, o Ukrainos užsienio reikalų ministerijos atstovas Olegas Nikolenka sako, kad panašių laiškų gauta ne tik Ispanijoje. Komentuoja ambasadorius, signataras Vytautas Plečkaitis.

Antroje laidos dalyje – ištrauka iš Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“, kurioje kolega Aurimas Perednis domėjosi apie Visvaldo Matijošaičio šansus laimėti trečią kadenciją Kauno mero poste.

O laidos pabaigoje – Žinių radijo praktikanto Elano Liachovičiaus reportažas apie tai, ką vilniečiai ir miesto svečiai planuoja dovanoti artimiesiems Kalėdų proga. Taip pat išgirsite trumpą pokalbį su laidų vedėju, aktoriumi Rimu Šapausku – jis papasakojo, kodėl šiemet vietoj dovanų renkasi aukoti organizacijai „Blue/Yellow“. 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai