Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Narkotikų medžioklė mokyklose ir M. Aleknos sumedžiotas pasaulio rekordas

2024-04-15, Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Pradėjus vykdyti bandomuosius narkotikų prevencijos projektus trijose Lietuvos savivaldybėse, per pusmetį fiksuojami vienetiniai teisės pažeidimai, susiję su narkotinėmis medžiagomis, sako policijos atstovai. Projektą, kuriame dalyvauja Vilniaus, Alytaus miestų ir Klaipėdos rajono savivaldybės, inicijavo Vidaus reikalų ministerija. Jis prasidėjo pernai gruodį ir tęsis iki šių metų gegužės pabaigos. Anot vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, šio bandomojo projekto tikslas – turėti standartizuotų priemonių paketą, kurį būtų galima taikyti visose šalies mokyklose. Laidoje Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis dalinasi, kad pritaikytos priemonės padėjo išvaryti braškių kvapus iš mokyklų tualetų, parodė, kiek mokyklos ir tėvai yra suinteresuoti spręsti narkotikų problemas ir atskleidė, kokia iš taikytų priemonių nesuteikia norimo efekto. 

Antroje laidos dalyje – apie disko metiko Mykolo Aleknos triumfą – diską nuskraidinęs net 74,35 metro, jis 27 centimetrais pagerino beveik 40 metų gyvavusį pasaulio rekordą. Ir, tuo pačiu, aplenkė savo tėvą Virgilijų Alekną, 2000-aisiais diską sviedusį 73,88 metro. Su juo apie sūnaus pasiekimą ir kalbamės.

BNS nuotr.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai