Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Paleckininkams nieks neužkerta kelio stebėti pseudoreferendumų

2022-09-23, Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Dominyka Goldbergaitė

Nuo šiandien Kremliaus okupuotose Ukrainos teritorijoje prasidėjo pseudoreferendumai. Tarptautinė bendruomenė jau aiškiai pasakė – jų nepripažins. O jų stebėti žada vykti už šnipinėjimą nuteisto Algirdo Paleckio bendražygiai. Kad taip bus, jau buvo įspėjęs Valstybės saugumo departamentas. Bet niekas kelio jiems ten vykti neužkerta. Situaciją aptariame su politikos analitiku Mariumi Laurinavičiumi

Antra tema. Paskutiniai pusryčiai. Ar pavyks restoranams išsilaikyti?

Nuo pandemijos nukentėjęs maitinimo sektorius prašo pratęsti 9 proc. PVM lengvatą. Ar ją panaikinus restoranams, Lietuva atsidurs ant gastrokultūros žlugimo ribos?

Kalba: Viešojo maitinimo įstaigų asociacijos vadovas Liutauras Čeprackas, Lietuvos someljė asociacijos prezidentas Arminas Darasevičius, restoranų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įkūrėjas Vytautas Samavičius, ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė, finansų ministrė Gintarė Skaistė.

 

 

Nuotr – kadras iš „YouTube“

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai