Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Rusams bombarduojant Ukrainos infrastruktūrą, pavojuje – ne tik Zaporyžės AE

11.25 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Jungtinių Tautų Tarptautinė atominės energijos agentūra (TATENA) reaguodama į Ukrainos prašymą, pradėjo teikti paramą dar keturioms atominėms elektrinėms (AE) šioje šalyje. Trečiadienį skelbta, kad pirmą kartą per 40 metų visos jos buvo atjungtos nuo tinklo. Kodėl taip įvyko? Ir ar TATENA domisi situacija Astravo AE, Ukrainos žvalgybai skelbus, kad rusai gali planuoti joje teroristinį išpuolį? Papasakojo Lietuvos ambasadoriaus prie tarptautinių organizacijų Vienoje, įskaitant TATENĄ, Vaidotas Verba.

Laidoje taip pat išgirsite ištrauką iš Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“, kurioje kolega Aurimas Perednis kalbėjosi su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovu Žydrūnu Bartkumi. Jis įvertino šią savaitę nuskambėjusius skandalus. 

O trečioje laidos „Aktualusis interviu“ temoje – pokalbis su „LTG Link“ vadovu Linu Baužiu apie naujas traukinių kryptis – nuo gruodžio bus galima jais keliauti ir į Varšuvą, ir į Krokuvą. 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai