Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Rusijoje veiklą vykdančių įmonių prekės: prekybininkų ar vartotojų atsakomybė?

2024-04-17, Trečiadienis 17:05
Lukas Oželis

Beveik pusė Lietuvos gyventojų teigia, kad nepirktų produktų iš Rusijoje veiklą vykdančių įmonių, rodo LRT užsakymu atlikta „Baltijos tyrimų" apklausa. Visgi, keturiems iš dešimties (11 proc. tikrai taip ir 30 proc. greičiau taip) asmenų tai nebūtų svarbus veiksnys. Kodėl daliai Lietuvos gyventojų nesvarbu, ar įmonė tęsia veiklą Rusijoje? Ar šiuo klausimu iniciatyvos turėtų imtis patys prekybos tinklai?

Apie tai kalbėsimės su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto docentu Liutauru Gudžinsku.

Antra dalis. JAV Atstovų Rūmų pirmininkas Mike'as Johnsonas pirmadienį pranešė, kad respublikonų kontroliuojami rūmai šią savaitę balsuos dėl pagalbos Ukrainai ir Izraeliui įstatymų projektų. Sprendimas dėl paramos, kurios gyvybiškai reikia Ukrainai, įstrigo kelis mėnesius dėl dalies respublikonų pasipriešinimo. Kokio sprendimo tikėtis JAV Kongrese ir kokios tolesnės JAV paramos Ukrainai perspektyvos?

Šiuos klausimus aptarsime su Rytų Europos studijų centro vadovu Linu Kojala.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai