Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar sportininkės žiūrovus gali pritraukti tik kelnaitėmis ir užpakaliais?

08.04 Trečiadienis 09:10
Aistė Čiučiurkaitė

Norvegijos paplūdimio rankinio nacionalinė komanda gavo 1500 eurų baudą, nes komandos narės apsivilko ne kelnaites, o trumpus šortus. Pagal varžybų reglamentą, jos turėjo vilktis trumpikes, kurios primena įprastas paplūdimio kelnaites. Dainininkė Pink pasisiūlė sumokėti šią baudą, argumentuodama tuo, kad palaiko moterų teisę rinktis kaip atrodyti varžybų metu. Dalis sportininkių sako, kad reglamentuota apranga dažnai yra tik dėl funkcijos – tiesiog patogu, padeda siekti geresnių rezultatų ir pan. Dalis teigia, kad yra sulaukusios organizatorių raginimo dėvėti trumpas aprangas, nes kitaip niekas nežiūrės.

Pašnekovai: Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Klaipėdos pliažo tinklinio klubo direktorius, varžybų organizatorius Andrius Dumbauskas, Lygių galimybių plėtros centro ekspertė Margarita Jankauskaitė, tinklininkė Ieva Dumbauskaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai