Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Būti geidžiamu darbdaviu: kaip motyvuojami darbuotojai?

2023-09-19, Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Būti geidžiamu darbdaviu, kurio gretose ilgus metus darbuojasi geriausi specialistai – kiekvieno darbdavio svajonė. Tačiau kaip įmonės tampa geidžiamomis? Ką jos turi tokio, kad specialistai lieka ilgam, o kiekvienas darbo ieškantis trokšta įveikti personalo atrankos procesą ir tapti įmonės komandos dalimi?

Žinių radijuje startuoja „Sėkmės receptų“ projektas, kuriame kviečiame įmones papasakoti, kokių gi tradicinių ar netradicinių priemonių jos imasi, kad pritrauktų ir išlaikytų savo komandos narius.
Klausytojų ir ekspertų komisijos balsais išrinktos išradingiausiai taupančiomis pripažintos šio projekto dalyvės bus apdovanotos nemokamais Žinių radijo reklamos paketais. „Sėkmės receptų“ konkurse šiuo metu vyksta dalyvių registracija.

Jei susidomėjote, anketą rasite sekmesreceptai.ziniuradijas.lt.

Tad šiandien kalbamės – kiek šiandien svarbus personalo motyvavimas. Kiek ir koks jis iš tiesų veikia? O gal tai praeities atgyvena ir tiesiog svarbu duoti darbo ir laiku sumokėti atlyginimą?

Laidoje dalyvauja projekto „Sėkmės receptai” ekspertų komisijos nariai: Eglės sanatorijos personalo vadovė Daina Bieliūnienė, marketingo ekspertas, konsultantas, LiMA valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru“ vedėjas Giedrius Juozapavičius, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, „Compensa Life“ verslo plėtros vadovas, Žinių radijo laidos „Ekonominiai pietūs“ autorius ir vedėjas Marius Dubnikovas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai