Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvoje darosi nesaugu?

2023-02-08, Trečiadienis 13:05
Tomas Loiba

Neaiškiomis aplinkybėmis dingo penkiolikmetis, išprievartauta paauglė, o kita užpulta mergina vos spėjo apsiginti panaudodama ašarines dujas. Tai tik keli atvejai, kurie kelia šiurpą ne tik vilniečiams, bet ir visai šaliai. Ką jau kalbėti apie tai, kad visoje šalyje daugėja vagysčių, o pareigūnų trūksta beveik visuose komisariatuose. Ar šalyje darosi nesaugu? Kaip padėti vaikams jaustis saugiai, o esant reikalui – apsiginti?

Diskutuoja policijos atstovas Ramūnas Matonis, bendruomenės „šiaurinis Žvėrynas" atstovė Ieva Dzedulionienė, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos direktorius Rimantas Remeika, policijos profesinės sąjungos pirmininkė Roma Katinienė.

Antra tema: Lietuvoje daug metų klestėjo nelegalūs sąvartynai. Apie tai skelbia 15min.lt redakcijos paskelbtas tyrimas. Aplinkosaugos departamentas imasi veiksmų ir baudžia bent kelis atsakingus, bet kur jie buvo anksčiau? Diskutuoja 15min.lt tyrimų skyriaus žurnalistas Vidmantas Balkūnas ir aplinkos apsaugos departamento direktorius Giedrius Kadziauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai