Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar mokestis NT statytojams dar labiau pabrangins būstą?

11.26 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nesutariama, ar vienkartinio mokesčio įvedimas už nekilnojamojo turto (NT) plėtrą valstybinėje žemėje gali dar labiau įkaitinti NT rinką. Statant naujus ar rekonstruojant pastatus ir keičiant valstybinės žemės paskirtį tokiuose sklypuose, mokestis siektų ne daugiau kaip 75 proc. vidutinės sklypo rinkos vertės, vertinant masiniu būdu. Seimas beveik vienbalsiai balsavo už vystytojų kritikuotą mokestį.

Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija iki pataisų priėmimo aiškino, jog patvirtinus naują apmokestinimą apie 50 kv. metrų ploto butas Vilniuje pabrangtų net 15-20 tūkst. eurų. Kaimo reikalų komiteto pirmininkas, liberalas Viktoras Pranckietis pareiškė, kad tokio pabrangimo negali būti.  

Laidoje diskutuoja: Seimo narys Viktoras Pranckietis, Nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas Mindaugas Statulevičius, Vilniaus meras Remigijus Šimašius. 

Antroji laidos tema:  ką reikia žinoti apie miokardo infarktą ir kaip sumažinti jo riziką?

Pašnekovai: Kauno klinikų Reabilitacijos klinikos vadovas, kardiologas prof. Raimondas Kubilius, Kauno klinikų infarktų skyriaus vadovė, kardiologė prof. Olivija Gustienė. 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai