Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar realu mums paskiepyti 70 proc. gyventojų iki vasaros vidurio?

03.23 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Antradienį Vilniuje nuo COVID-19 skiepijami Vyriausybės ir Seimo nariai. Visi jie bus skiepijami visuomenėje prieštaringai vertinama „AstraZeneca“ vakcina.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovams dėl nestabilių tiekimų svarstant apie galimą masinės gyventojų vakcinacijos nuo COVID-19 vėlinimą, prezidentas Gitanas Nausėda kartoja tikįs, kad Lietuva dar gali paskiepyti 70 proc. suaugusiųjų iki liepos 6-osios. Šiandien taip pat buvo kalbama ir apie vakcinacijos pasą. Vykdomosios valdžios atstovai atkerta, kad tai priklauso nuo vakcinos tiekimo.

Tuo tarpu JK jau paskiepijo pusę savo gyventojų, sveikatos sekretorius ragina gyventojus neplanuoti vasaros atostogų už JK ribų, Izraelis daugiau nei 50 proc., JAE per 70 proc., o nuo šių tempų stipriai atsiliekanti ES svarsto neleisti eksportuoti iš savo teritorijos „AstraZeneca“ vakcinos, kol tiekėjai neaprūpins žadėtu kiekiu visos ES.

Diskutuoja BNS vyr. redaktorius Vaidotas Beniušis, virusologas iš Švedijos Gytis Dudas, prezidento vyr. patarėjas Simonas Krėpšta, JK gyvenantis lietuvis Kasparas Steponavičius, Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Paulius Keras.

Antroji laidos tema: kokia bus Seimo opozicija? Komentuoja LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Seimo Darbo partijos frakcijos seniūnas Vigilijus Jukna ir LSDP seniūnas Algirdas Sysas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai