Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar reikėtų griežčiau tikrinti atvykstančius iš užsienio?

07.15 Trečiadienis 13:05
Marijus Gailius

Į Lietuvą vis atvyksta koronavirusu susirgę žmonės – jie yra pavadinami „įvežtiniais atvejais“. Štai ir vėl – vienos transporto įmonės darbuotojų serga net keliolika. Dėl tokio padidėjusio atvejų skaičiaus Nacionalinio visuomenės sveikatos centras surengė ir spaudos konferenciją.

Tuo metu kelionių lėktuvais ir autobusais kompanijos ragina keliauti po pasaulį. Pačiame pasaulyje bendrai COVID-19 padėtis dar negerėja – infekcijos užkrato atvejų skaičius perkopė 13 milijonų.

Ar keliaudami per sienas ir nesidarydami ne tik testo, nesiimdami saviizoliacijos, bet net nesitikrindami temperatūros, mes nešokame ant parako statinės? O jeigu ir vėl kiltų banga, tai atvykėlius negi tektų palikti pasienio nežinioje, o grįžusiųjų bijoti, kaip atsitiko šių metų kovo pabaigoje?

Laidoje komentarus teikia epidemiologai Rolanda Lingienė, Alvydas Laiškonis, Saulius Čaplinskas, psichinės sveikatos specialistai Gediminas Navaitis, Andrius Kaluginas, Italijoje reziduojanti publicistė Toma Gudelytė, „Rinkodaros guru“ Giedrius Juozapavičius.

Komentarai


Naujausi epizodai