Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rusų ir baltarusių sportininkai dalyvaus olimpinėse žaidynėse?

2023-02-01, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Baltijos šalys, Lenkija pasisako prieš rusų ir baltarusių atletų dalyvavimą olimpinėse žaidynėse ir su neutralia vėliava, Rygoje pareiškė Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius. Olimpinės žaidynės vyks po pusantrų metų ir LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė tai vadina per ankstyvais svarstymais, nes šių šalių sportininkų dalyvavimas ir taip užkirstas.

Antroji laidos dalis. Atleistas buvęs Lietuvos kriminalinės policijos biuro vyriausiasis tyrėjas Algimantas Martinkus apkaltino buvusius ir kai kuriuos esamus policijos vadovus neteisėtu oponentų sekimu. Ko verti kriminalisto mesti kaltinimai savo vadovybei?

Diskutuoja: Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius, Tarptautinės irklavimo federacijos tarybos narys Algirdas Raslanas, Seimo narys, olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, portalo DELFI rusų kalba redaktorius Olegas Jerofejevas, rašytojas, žurnalistas Dailius Dargis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai