Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rusų sportininkams leis dalyvauti olimpinėse žaidynėse?

2023-03-30, Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas rekomendavo sugrąžinti į varžybas su kariuomene nesusijusius Rusijos ir Baltarusijos sportininkus kaip atskirus asmenis su neutralia vėliava. Tai ne galutinis sprendimas, sako TOK vadovas Tomas Bachas, dėl vasaros olimpinių žaidynių bus dar sprendžiama. Žaidynės vyks 2024 metais Paryžiuje.

Diskutuoja: Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto vadovė Daina Gudzinevičiūtė, VDU profesorius, Tarptautinės irklavimo federacijos tarybos narys Algirdas Raslanas, olimpinis čempionas, Seimo narys Virgilijus Alekna, portalo „15min“ sporto žurnalistas Kęstas Rimkus, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Giedrius Surplys.


Antroji laidos dalis. Koks yra mokesčių reformos tikslas? Laidoje dalyvauja finansų viceministrė Rūta Bilkštytė ir Buhalterių ir auditorių asociacijos prezidentė Daiva Čibirienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai