Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tarybos nariui mokėti algą?

2023-06-09, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimas žengė dar vieną žingsnį, kad savivaldybės tarybos nariams būtų mokamas 20 proc. mero darbo užmokesčio dydžio atlyginimas. Už šiuos pinigus nereikėtų atsiskaityti, kaip reikėjo iki šiol už veiklos išlaidas. Dalis paramentarų abejojo, ar penktadalis mero atlyginimo nėra per didelė alga savivaldybė tarybos nariui, kuriam šį veikla nėra pagrindinis darbas. Taip pat abejojama, ar teisinga mokėti pinigus, už kuriuos nereikėtų niekaip atsiskaityti.

Diskutuoja: Klaipėdos universiteto politologė Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Seimo pirmasis vicepirmininkas Jurgis Razma, Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius, KTU politologas Ainius Lašas.

Antroji laidos tema – tinklalaidės ištrauka. Kalbėsime apie didžiausią Lietuvos istorijoje tarptautinį renginį, Vilniuje liepos 11-12 d. vyksiantį NATO viršūnių susitikimą. Kokie pasirengimo NATO viršūnių susitikimui užkulisiai? Diskutuoja Rolandas Kriščiūnas, Vyriausybės kanclerio pavaduotojas atsakingas už pasirengimą NATO vadovų susitikimui, ir Linas Linkevičius, ambasadorius, buvęs užsienio reikalų ministras.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai