Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar tikrai grėsmingai plinta e-cigaretės tarp moksleivių?

2023-06-05, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo narys Tomas Tomilinas dėl masinio e-cigarečių rūkymo mokyklose siūlo skelbti ekstremalią situaciją švietime. Pasak jo, mokyklos nesuinteresuotos pripažinti problemą, slepia rūkymo atvejus, bijo, kad kas nors sužinos ir pasmerks. Nerimą kelia cheminių medžiagų maišymas ir rūkymas. Ar žinome, ką rūko mūsų vaikai? Kokias chemines medžiagas maišo į e-cigaretes? Ar tikrai reikia dėl to kelti aliarmą?

Diskutuoja: Seimo narys Tomas Tomilinas, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos prezidentas dr. Dainius Žvirdauskas, Seimo narė Morgana Danielė, gydytojas toksikologas Robertas Badaras, Lietuvos moksleivių sąjungos viceprezidentas Emilis Mikulskis.

Antroji laidos dalis. Ūkininkai ir sodininkai nerimauja, kad dėl šalnų, didelės orų kaitos bei prasidedančios sausros bus prarasta daug derliaus. Ar tikrai sausra ir šalnos paliks mus be derliaus? Laidoje dalyvauja: Mindaugas Maciulevičius, kooperatyvo „Lietuviško ūkio kokybė" vadovas, bei Vitalija Kuliešienė, Lietuvos verslinių sodų asociacijos „Vaisiai ir uogos" vadovė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai