Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

COVID-19 vakcinų utilizavimas – nusikalstamas?

2024-05-17, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Generalinė prokurorė Nida Grunskienė pradėjo ikiteisminį tyrimą, siekiant nustatyti, ar perkant itin didelį COVID-19 vakcinų kiekį koronaviruso pandemijos įkarštyje ir vėliau dalį jų utilizuojant nepanaudojus, nebuvo padaryta nusikalstama veika. Lietuva įsigijo daugiau kaip 11 mln. vakcinų dozių už daugiau kaip 230 mln. eurų. Iš šio kiekio apie 2,5 mln. dozių vėliau buvo utilizuotos dėl pasibaigusio jų galiojimo termino bei kitų priežasčių.

Diskutuoja: buvęs ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, Generalinės prokuratūros komunikacijos skyriaus vadovė Elena Martinonienė, Sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Jurgita Grebenkovienė, vaizdo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, Vilniaus universiteto teisės profesorius Vytautas Nekrošius.

Antroji laidos dalis. Situacija Sakartvele, kuris neseniai priėmė „užsienio agentų" įstatymą, kelia aistras. Lietuvos užsienio reikalų ministro G. Landsbergio palaikymas mitinguojančių sulaukė nevienareikšmiškų vertinimų. Ar Lietuva turi palaikyti protestuojančius Sakartvele? Laidoje – prof. Šarūnas Liekis, Vytauto Didžiojo universiteto dekanas ir buvęs užsienio reikalų ministras, ambasadorius Petras Vaitiekūnas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai