Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką atskleidė kariuomenės vado butpinigių skandalas?

2023-10-04, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Prezidentas Gitanas Nausėda kariuomenės vado generolo Valdemaro Rupšio sprendimą už butpinigius nuomotis butą iš savo sūnaus pavadino klaida. Naujienų portalas „15min" pranešė, kad jis kas mėnesį gauna beveik pusės tūkstančio eurų butpinigius, Vilniuje nuomojasi butą iš savo sūnaus. Kilus ažiotažui ši sutartis buvo nutraukta. Negana to, duodamas interviu generolas įžeidinėjo su juo bendravusį žurnalistą, dėl ko vėliau atsiprašė.

Diskutuoja: portalo „15 min" žurnalistas Ramūnas Jakubauskas, Seimo nariai Saulius Skvernelis ir Dovilė Šakalienė, ilgametis „Transparency International“ Lietuvos biuro vadovas Sergejus Muravjovas ir VDU Teisės fakulteto dekanas prof. Dainius Žalimas.

Antroji laidos dalis. Situacijos vertinimą ambasadoje Londone atlikę Užsienio reikalų ministerijos ekspertai dėl rastų trūkumų rekomenduoja atlikti ambasadoriaus Eitvydo Bajarūno tarnybinės veiklos vertinimą ir spręsti dėl jo tinkamumo vadovauti ambasadai, trečiadienį pranešė naujienų portalas „Delfi". Ar bus atšauktas Lietuvos ambasadorius JK E. Bajarūnas? Laidoje dalyvauja dienraščio „Lietuvos rytas" žurnalistas Tadas Ignatavičius, Seimo narys, buvęs užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis ir ambasadorius Remigijus Motuzas.

Nuotrauka: Žygimantas Gedvila/BNS

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.