Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką daryti su neblaiviais vairuotojais?

2023-05-26, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nors visuomenė linkusi palaikyti baudų griežtinimą sėdantiems už vairo neblaiviems, tačiau „Spinter" tyrimas atskleidžia, kad kas trečias vairuotojas vis dar linkęs sėstis prie automobilio vairo išgėręs, o didelė dalis tai matančių artimųjų ar draugų vengia juos stabdyti baimindamiesi galimo konflikto. Vien pernai apsvaigimas nuo alkoholio tapo 26 mirtinų eismo nelaimių priežastimi, teigia Lietuvos transporto saugos administracija. Kodėl žmonės vairuoja neblaivūs, kodėl artimieji nieko nedaro tai matydami, o visuomenė šaukia, kad reikia griežtinti bausmes?

Diskutuoja: Lietuvos transporto saugos administracijos komunikacijos vadovė Eglė Kučinskaitė, Vytauto Didžiojo universiteto psichologė Rasa Markšaitytė, Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys.

Antroji laidos dalis. Šiandien ir rytoj Vilniuje vyks tarptautinė kardiologų konferencija, kurioje pasaulio kardiologai praktikai ir mokslininkai ieškos būdų, kaip geriau apsaugoti visuomenę nuo širdies ligų. Kaip išsaugoti sveiką širdį? Pokalbis su VU Santaros klinikų kardiologu profesoriumi Pranu Šerpyčiu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.