Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką nuneš „čekučių" viesulas?

2024-05-28, Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

Jonavos merui Mindaugui Sinkevičiui, neseniai vadovavusiam Lietuvos savivaldybių asociacijai, Kauno apygardos teismas skyrė 12,5 tūkst. eurų baudą ir trejus metus uždraudė būti renkamam ar skiriamam į valstybės ir savivaldybės institucijų ar įstaigų pareigas. Šią teismo nutartį jis žada skųsti. Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad tikisi simetriško kitų politikų įvertinimo ir mano, kad teismo sprendimas dėl M. Sinkevičiaus užbraukia jam politinės karjeros galimybes rudenį. Dalis socdemų vadovybės teigia, kad M. Sinkevičius gali toliau eiti savo pareigas, nepaisant teismo priimto sprendimo.

Diskutuoja: TV3.lt portalo žurnalistė Eglė Samoškaitė, Seimo narys, socialdemokratas Algirdas Sysas, advokatas Petras Ragauskas, vaizdo tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas, Lietuvos teisės instituto mokslininkas, „Transparency International" asocijuotas teisininkas Skirmantas Bikelis.

 

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai