Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip apsaugoti vaikus nuo pedofilų?

2023-06-02, Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės teigimu, per pastaruosius trejus metus 957 Lietuvos vaikai pripažinti nukentėjusiais nuo įvairaus pobūdžio seksualinių nusikaltimų. Ministrė teigia, kad reikalinga imtis dar griežtesnių priemonių, siekiant sustabdyti seksualinį smurtą prieš vaikus. Seime svarstoma įvesti viešą nuteistų pedofilų registrą. Ar jis reikalingas ir ką tai duotų?

Diskutuoja: vidaus reikalų ministrės patarėja Agneta Ladek, Seimo nariai Rimantė Šalaševičiūtė ir Linas Slušnys, Valstybinės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybos vadovė Ilma Skuodienė, Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento vyr. prokuroro pavaduotojas Arūnas Meška.

Antroji laidos dalis. Tyrimas atskleidžia, kad tik kas devintas mokinys Lietuvoje yra kasdien fiziškai aktyvus. Daugėja vaikų, prieš pamokas nepusryčiaujančių, jų burnos higienos įpročiai išlieka prasti, beveik 30 proc. jauno amžiaus moksleivių susiduria su sunkumais užmigti. Kas bus, kai užaugs nejudančių vaikų karta? Laidoje dalyvauja: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto doc. dr. Agnė Slapšinskaitė-Dackevičienė.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai