Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip bus skatinama atsinaujinančios energetikos plėtra?

05.20 Penktadienis 13:05
Aurimas Perednis

Rinkose energijos ir degalų kainoms mušant rekordus, ne vienas skuba statytis ar nuomotis saulės elektrinę, keisti kuro katilus ar pirkti elektromobilį. Valstybė, provokuodama greitesnį perėjimą link žaliosios energetikos, skiria šimtamilijoninę paramą. Taip pat daugiau nei pusę milijardo skyrė stabdyti augančias energijos kainas. Ar pavyks mums greičiau pabėgti nuo brangaus iškastinio kuro? Kaip pagreitinti šiuos procesus? Kokios galimybės gyventojams ir verslui pasinaudoti valstybės parama?

Diskutuoja: energetikos ministras Dainius Kreivys, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas Vitas Mačiulis, Žinių radijo laidos „Žalia rodyklė“ vedėjas Vitoldas Milius.

Antroji laidos dalis: kodėl Turkija blokuoja suomių ir švedų narystę NATO ir ko ji tuo siekia? Pokalbis su Vytauto Didžiojo universiteto profesoriumi, arabistu Egdūnu Račiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai