Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip pasirinkti geriausią elektros tiekėją?

09.21 Antradienis 13:05
Aurimas Perednis

2020 metais liberalizuojant elektros energijos rinką visi gyventojai privalo pasirinkti nepriklausomą tiekėją su juo pasirašyti sutartį ir iš jo pirkti elektros energiją. Monopolinio elektros tiekimo palaipsniui neliks. Šiuo metu 8 nepriklausomi tiekėjai siūlo pasirinkti juos. Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba vakar paskelbė skaičiuoklę, kuri turėtų padėti gyventojams tinkamai pasirinkti.

Tad, ką duos kuriama konkurencija elektros rinkoje? Ar tai padidins ar sumažins kainą vartotojams? Į ką reikėtų labiausiai kreipti dėmesį pasirašant sutartį su nepriklausomu tiekėju? Kaip pasirinkti geriausią?

Antroji laidos tema – apie privalomų kaukių grąžinimą ir vakcinų saugumą vaikams.

Diskutuoja Valsybinės energetikos reguliavimo tarnybos tarybos pirmininkas Renatas Pocius, Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Kazys Starkevičius, saugumo ekspertas Ignas Stankovičius, medicinos profesorius Vytautas Usonis.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai