Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas bus, kai Delta atmaina taps dominuojančia?

07.01 Ketvirtadienis 13:05
Aurimas Perednis

Nuo šiandien Lietuvoje baigiasi daugiau kaip pusę metų trukęs karantinas, atsisakoma didelės dalies ribojimų, tačiau išliks reikalavimai dėvėti kaukes uždarose erdvėse. Taip pat atšaukiamas nuotolinis darbas, be išimčių leidžiamas kontaktinis ugdymas.

Tačiau Lietuvoje jau stebimas vidinis Delta koronaviruso atmainos plitimas, vakar pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Pasak jo, per pastarąsias dienas atlikus sekoskaitos tyrimus, užfiksuota 17 Delta atmainos atvejų, jie nustatyti šešiose apskrityse: aštuoni nustatyti Vilniaus, penki Utenos, po vieną Šiaulių, Panevėžio, Klaipėdos ir Alytaus apskrityse. Tad, kuo pavojinga Delta atmaina? Kiek nuo jos saugo vakcina?

Diskutuoja epidemiologas Gytis Dudas, VU Gyvybės mokslų centro profesorė Aurelija Žvirblienė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Šeimos medicinos klinikos vadovas prof. Leonas Valius.

Antroje laidos dalyje: pokalbis su futbolo istoriku Gediminu Kalinausku apie Europos futbolo čempionatą. Gediminas domisi futbolu ir renka informaciją apie jį daugiau nei 60 metų, parašęs 10 knygų apie Lietuvos futbolą. Kas turi daugiausia šansų tapti Europos čempionais?

 

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai