Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek Amerikos parama nulems karo Ukrainoje eigą?

2024-04-22, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

JAV Atstovų Rūmai patvirtino ilgai lauktą beveik 61 mlrd. JAV dolerių pagalbos paketą, skirtą padėti Ukrainai kovoti su Rusijos plataus masto invazija. Anot prezidento Volodymyro Zelenskio, ši pagalba gali išgelbėti tūkstančius gyvybių. Tikimasi, kad ji užpildys labiausiai trūkstamą oro gynybos, raketų ir artilerijos sviedinių deficitą. Tad – kas pakeitė respublikonų partijos apsisprendimą? Kam bus skirtas šis paramos paketas ir kaip jis paveiks karą?

Diskutuoja: DELFI apžvalgininkas Ramūnas Bogdanas, Mykolo Romerio universiteto politologas Alvydas Medalinskas, Seimo užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis, atsargos pulkininkas Gintaras Bagdonas.

Antroji laidos dalis. Neseniai buvo pristatyti Lietuvos vaikų sveikatos rodikliai. Nors ekspertai teigia, kad rodikliai gerėjantys, tačiau nerimą kelia vaikų laikas praleidžiamas prie ekranų, nejudrumas, beveik 20 proc. mūsų vaikų turi antsvorio ar yra nutukę. Kokie vaikų sveikatos rodikliai labiausiai kelia nerimą? Laidoje – prof. Vaidotas Urbonas, Vilniaus universiteto Santaros klinikų vaikų gydytojas.

Eltos nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai