Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokias pasekmes turės Kachovkos užtvankos susprogdinimas?

2023-06-07, Trečiadienis 13:05
Aurimas Perednis

Po Kachovkos užtvankos susprogdinimo dešimtys tūkstančių žmonių palieka savo gyvenamąsias vietas. Ukrainos vadovai tai vadina ekologiniu masinio naikinimo ginklu. Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas pareiškė, kad Kachovkos užtvankos Ukrainoje susprogdinimas yra dar viena pražūtinga Rusijos invazijos į kaimyninę šalį pasekmė, o potvynių grėsmė kyla Dnipro žemupio saloms ir Rusijos kontroliuojamoms teritorijoms kairiajame upės krante.

Antroji laidos dalis. Nacionalinio transliuotojo LRT tarybai antradienį vėl nepavyko išrinkti įstaigos generalinio direktoriaus, abiem kandidatams – Monikai Garbačiauskaitei-Budrienei ir Aisčiui Zabarauskui – surinkus po vienodą skaičių tarybos narių balsų. Kodėl taip sunku išrinkti LRT vadovą?

Diskutuoja: Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūros atstovė Lietuvoje Renata Kuleš, Vytauto Didžiojo universiteto Vandens inžinerijos katedros dėstytojas dr. Raimondas Šadzevičius, Ukrainos lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Makarova, saugumo ekspertas Ignas Stankovičius, Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, VU komunikacijos fakulteto dėstytojas Mantas Martišius, portalo „15 min" generalinis direktorius Tomas Balžekas.

EPA-ELTA nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai

teltonikos-vadovas-lietuvoje-mazai-aukstos-pridetines-vertes-imoniu-nes-nera-specialistu-89269-1718604786 Citata
2024 m. birželio 17 d.