Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokio sutikimo reikės norint pasimylėti?

2022-11-28, Pirmadienis 13:05
Aurimas Perednis

Seimo Laisvės frakcijos narė Morgana Danielė įregistravo Baudžiamojo kodekso pataisas, jog norint lytiškai santykiauti turėtų būti aiškiai išreikštas laisvanoriškas sutikimas. Įstatymo pažeidėjui grėstų iki trejų metų nelaisvės.  Seimo narė tikisi, kad įstatymas paskatins daugiau pranešančių apie lytinę prievartą. Visgi lieka iki galo neaišku, kokia konkrečia forma tas sutikimas turėtų būti išreikštas, jei paskui dėl jo buvimo kiltų abejonių.

Diskutuoja: Seimo narė Morgana Danielė, advokatas dr. Petras Ragauskas, Seimo narys Linas Slušnys, Vilniaus universiteto sociologė Rūta Žiliukaitė.

 

Antroji laidos dalis. Kodėl kilo aistros dėl Vilniaus eglės? Laidoje – Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė, komunikacijos ekspertas Kęstutis Gečas, „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai