Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kuo bus išskirtiniai 2024-ųjų prezidento rinkimai?

2023-12-08, Penktadienis 13:05
Jonė Sąlygaitė

Prezidentas Gitanas Nausėda paskelbė sieksiantis antros kadencijos. Apklausos rodo, kad ateinančių metų rinkimai stos ant prezidento G. Nausėdos, premjerės Ingridos Šimonytės ir advokato Igno Vėgėlės trikampio. Kol dalis apžvalgininkų mano, kad antrojo turo gali ir neprireikti, kita dalis atkerta, kad intrigos rinkimuose daug, nežinia kas antrajame ture mes iššūkį prezidentui – premjerė ar I. Vėgėlė. Didelė intriga lieka ir dėl nepasiskelbusių socialdemokratų. Šie, į prezidentinius rinkimus atvedę partijos pirmininkę Viliją Blinkevičiūtę, galėtų kaip reikiant sujaukti dabartines prognozes.

Kuo bus išskirtiniai 2024-ųjų rinkimai? Ar tikėtina, kad prezidentas rinkimus laimės pirmajame ture? Kokias prezidento kadencijos klaidas labiausiai išnaudos priešininkai? Kiek šansų prezidento rinkimus laimėti turi premjerė? Ar I. Vėgėlei pavyks aktyviai sukviesti savąjį elektoratą prie balsadėžių? Diskutuojame su Vilniaus politikos analizės instituto analitiku Matu Baltrukevičiumi, sociologu Vladu Gaidžiu, komunikacijos ekspertais Linu Kontrimu ir Mindaugu Lapinsku.

Nuotrauka: Pauliaus Peleckio/BNS

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai